سرزمین کودک

کودکانه
مادرانه

دکوراسیون اتاق کودک

درتاریخ 1392/11/19 - 14:53 توسط totfarangi
صفحه اصلی
صفحه اصلی
صفحه اصلی
¤براي رنگ اتاق از رنگهاي روشن و جذاب استفاده كنيد .
براي رنگ كردن يك ديوار ميتوانيد از چند رنگ استفاده كنيد به اينصورت كه اول ديوار را به رنگ سفيد در آوريد و با نوار چسبهاي مخصوص روي ديوار مربع ها يا مستطيلهايي بوجود آوريد.سپس داخل اين مستطيلها را رنگ كنيد و بعد از اتمام كار نوار چسبها را جدا نماييد.حالا مستطيلهايي رنگي و با خطوط جدا كننده سفيد روي ديوار داريد كه به اتاق كودك جلوه خاصي مي بخشد.
 

¤اگر سقف ساده اي داريد ميتوانيد خيلي راحت به آن شكلهاي زيبايي بدهيد و چون بچه ها سقف را زياد نگاه مي كنند براي آنها نيز جذاب است.ميتوانيداز تخته سه لايي اشكالي را ببريد -آنها را به رنگهايي كه در ديوار بكار برده ايد در آورده و به سقف متصل كنيد.

 

¤:105:
¤تعبيه كردن
تعدادي كابينت(چوبي) در قسمتهاي غير قابل استفاده مثل فرو رفتگي ها فضاي مناسب زيادي بوجود مي آورد.
كابينتهايي با سبدها يا كشوهايي كه بيرون مي آيندو به بچه ها امكان دسترسي به اسباب بازيهاشان را مي دهد و از طرفي ميتوان لباسها و كفشهاي كودك را نيز درون آن گذاشت.

 

¤از فرش هاي كوچك با طرحهاي متنوع ولي مرتبط استفاده كنيد .اين كار هم به صرفه تر است هم ميتوانيد فضاهاي بازي متنوعي براي كودك بوجود آوريد .در ضمن اگر يكي از آنها كثيف شود لازم نيست يك فرش بزرگ را شستشو دهيد.

 

¤رنگ كردن يك كادر به رنگ متضاد و در ابعاد بزرگتر از تابلويي كه داريد روي ديوار باعث ميشود كه تابلوهاي كوچك بزرگتر و برجسته تر نسبت به ديوار نمايش داده شوند كه البته به اين صورت قشنگ تر به نظر مي رسند.

 

¤نوشته هاي روي ديوار كه با استفاده از كاغذهاي پشت چسب دار وكاتر پلات ميتوانيد آنها را تهيه كنيد روش بسيار خوبي براي منحصر به فرد كردن اتاق هر بچه است

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.
ارسال یک نظر

نام:*
ایمیل:*
متن پیام:
پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
کد امنیتی: *

کنترل پنل کاربری

نام کاربری:
رمز ورود :


فراموشی رمز؟

تبلیغات

منوی کودکانه

منوی مادرانه

آگهی متنی

برترین مطالب

حمایت میکنیم

Sarzamine Koodak © 2018 | SarzamineKoodak.ir

کلیه حقوق قانونی این سایت متعلق به سرزمین کودک بوده و هرگونه کپی برداری و انتشار ممنوع است

Design : UPSHIM